زمانبندي کنگره

تاريخ هاي مهم

ارسال مقاله کامل

95/5/5

اعلام نتايج نهايي داوري مقالات

18 الي 95/5/20

آخرين مهلت ارسال فايل اصلاح شده مقاله، فايل مشخصات مقاله و ثبت نام با تخفيف(24 ساعت تمديد شد)

95/5/25

آخرين مهلت ارسال فايل اصلاح شده مقاله، فايل مشخصات مقاله و ثبت نام عادي

95/5/31

برگزاري کنگره

9 و 10 شهريور

با تشکر از حضور گرم و صميمانه شما

به اميد ديدار مجدد همه شما عزيزان

سلامت، موفق و پيروز و سربلند باشد 


ورود به سيستم


 


 ارسال مجدد ایمیل تایید؟
 فراموشی رمز ورود
 کاربر جدید ؟ ثبت نام

حاميان

ferdowsi

markaz

anjoman

Pr.News950430.6

indexedbycivilica_01

logoiranconferences

allconf

SciClubLogo


انتخاب زبان
   

اطلاعيه شماره 9

پيگيري وضعيت مالي

از تمامي شرکت کنندگان گرامي که به منظور حضور در دهمين کنگره ملي مهندسي مکانيک بيوسيستم و مکانيزاسيون ايران ثبت نام نموده اند صميمانه تشکر مي نماييم. لطفا براي مشخص شدن وضعيت مالي مقالات خود و رفع نواقص وجوه واريزي و ابهامات احتمالي موارد ذيل را مورد توجه قرار دهيد.

1- شرکت کنندگان محترم حتما وجه واريزي خود را از طريق گزينه"ليست پرداخت‌ها" پيگيري و در صورت تاييد نشدن آن، با توجه به توضيحات علت رد آن، اقدام کنيد.

2- تعدادي از شرکت کنندگان به اشتباه در بازه زماني پس از تخفيف، هزينه را به صورت با تخفيف واريز نموده اند و يا برخي در حالي که نام آن ها در بين اسامي نويسندگان مقاله نيست اما مقاله را به عنوان مقاله دوم خود ارسال کرده اند. در ابتدا براي جلوگيري از حذف مقاله اين عزيزان، وجوه واريزي تاييد شده است اما خواهشمند است نسبت به اصلاح آن اقدام نماييد زيرا در روز کنگره ارائه گواهي پذيرش مقاله انجام نخواهد شد.

در صورت نياز مي توانيد از طريق ايميل با دبيرخانه کنگره تماس بگيريد. لطفا ايميل خود را با عنوان "امور مالي" ارسال نماييد.

3- در صورتي که نياز به گواهي وجه واريزي براي ارائه به سازمان هاي ديگر داريد، درخواست خود را با ذکر موارد زير از طريق ايميل با عنوان "درخواست گواهي وجه" ارسال نماييد. همچنين مي توانيد در روز اول برگزاري کنگره و هنگام پذيرش به مسئول مالي مراجعه نماييد.

نام و نام خانوادگي متقاضي (حتما فيش واريز وجه به نام اين شخص باشد)، مبلغ واريزي، علت واريز وجه (ثبت نام/مقاله دوم/اسکان)، سازمان مورد نظر براي ارائه گواهي

با سپاس فراوان

دبيرخانه دهمين کنگره ملي مهندسي مکانيک بيوسيستم و مکانيزاسيون ايران


کنگره دهم

logo_sal_1395  تعداد بازدید کنندگان :250056
©2015 Ferdowsi University of Mashhad.